Organizator:

Wygraj stoisko w konkursie GO ART 2022!

Podziel się

Ruszył konkurs GO ART, w którym do wygrania jest przestrzeń wystawiennicza na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych! Zapraszamy do udziału w nim wszystkie osoby, pragnące uczestniczyć w naszym wydarzeniu jako wystawca.

Pragniesz zaprezentować swoje prace szerszej publiczności? Myślałeś o udziale w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych jako wystawca? Weź udział w konkursie "GO ART" i zdobądź przestrzeń wystawienniczą! Jak to zrobić? 

Wystarczy, że pod tym LINK  postem na profilu Facebook dodasz zdjęcie swojej pracy i zdobędziesz jak najwięcej pozytywnych reakcji! Na zgłoszenia czekamy tylko do 18 listopada! 

Czas trwania konkursu: 10-18 listopada 2022 

ZASADY: 

  1. Dodaj w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie przedstawiające swoją pracę w zakresie jednej z 9 grup tematycznych:
    ceramika, biżuteria, patchwork, meble artystyczne, artykuły dekoracji wnętrz, dodatki (torebki, paski, nakrycia głowy, szale, apaszki), malarstwo, ręcznie wykonane zabawki i inne ręcznie wykonane przedmioty artystyczne.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, z zastrzeżeniem, że każda praca może dokumentować tylko jedno zdjęcie.
  3. Zdjęcia można publikować pod postem konkursowym od 10 do 18 listopada 2022, do godz. 12:00. 
  4. I miejsce jest wybierane przez komisję konkursową, II miejsce przyznawane jest na podstawie głosów użytkowników na portalu Facebook (do 18 listopada 2022). 
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 21 listopada 2022. 
  6. Do wygrania jest przestrzeń wystawiennicza na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Za I miejsce 6 m2, a za drugie 3 m2 powierzchni. 

Pełen regulamin